ZS4a5

 

Superstar

  

V pátek 9. června se naši žáci zůčastnili pěvecké soutěže Superstar. Akce se nám moc vydařila a líbila.

 

s

Výlet do Prahy

V pátek 19.5.2023 jsme navštívili hlavní město, kde jsme prošti některé z památek. Chrám Sv.Víta, Zlatou uličku, ... největším zážitkem byla plavba po Vltavě na parníku. Výlet se vydařil a žákům líbil.

ab  ad

Kino Lanškroun

      

Ve středu 26.4.2023 jsme navštívili kino v Lanškrouně.

Z filmu Děti nagana byly naši žáci nadšené a výlet do Lanškrouna se jim líbil. 

1  2  3

Vánoční jarmark a výstava Betlémů

J1 J2 J3 J4 J5

Rozsvícení vánočního stromu ve škole

V pondělí 28. listopadu jsme si slavnostně rozsvítili vánoční stromek u nás ve škole. Děti měly možnost ochutnat vánoční cukroví a dostaly pod stromečkem dárek. Velkým překvapením bylo pro děti, že k nám do školy přišel zazpívat Michal ze skupiny Mirai. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy i písně od skupiny Mirai.

M

Den se zvířaty

V pondělí 7. listopadu jsme prožili krásné dopoledne mezi zvířátky, které za námi přišli do školy. Měli jsme možnost se podívat na hada, kočky, psi, činčilu, zajíce, papouška a další. Akce se nám moc líbila, děkujeme učitelům i spolužákům, kteří akci připravili.

  Z2   Z3   Z1

Projektový den s novou technologií

Čtvrtek 3. listopadu byl pro nás velice krásný, úspěšný a naučný den. Společně s paní učitelkou a paní asistentkou jsme se naučili pracovat s Apple iPadem. Naučili jsme se programovat. Programování spojuje učení se zábavou a rovněž rozvíjí dětskou inteligenci a fantazii.  Pracovali jsme s hrou Scottie Go a Robolego. 

P1   P2  P3  P4  P5

Lesní klub Blatouch

Ve čtvrtek 20. října jsme se vydali na krásnou procházku přírodou do lesního klubu Blatouch do Udánek. Zde jsme měli možnost se dozvědět něco nového o přírodě a stromech. Návštěva klubu se nám moc líbila, těšíme se na další akci, kterou určitě navštívíme.

B1  B4 B3  B2  B5

Den u koní v Útěchově

V úterý 11. října jsme strávili velice příjemný, krásný, slunný a podzimní den u koní v Útěchově. Dozvěděli jsme se spoustu cenných informací, jak o koně pečovat a co rádi jí. Nejvíce ze všeho se nám líbila projížďka na koni.

K1   K2   K3   K4   K5   K6   K7   K8   K11

Závody na koloběžkách

30. září se uskutečnil tradiční závod na koloběžkách. Tento den jsme si moc užili.

k1 k2 k3

Slavnostní slib žáků vojenské školy

d6 d7 d8 d9 d10 d11 d12

Prohlídka zámku

Ve středu 21. září jsme se vypravili v rámci našeho školního projektu "Moravská Třebová není jen naše škola" na návštěvu zámku v Moravské Třebové. Během prohlídky jsme získali velice zajímavé informace o historii zámku a našeho města. Prohlídka se nám velice líbila.

d3   d4   d5

Stopovaná v Pekle

Starší spolužáci si pro nás začátkem školního roku připravili hru "stopovanou v Pekle". Tento krásný den jsme strávili pohybem v přírodě.

s1   s2

První školní den

 d2

 

doucovani zaku skol

 


logo eu fondu msmt

Projekt spolufinancován Evropskou unií
Název projektu: ZVÝŠENÁ KVALITA VZDĚLÁVÁNÍ III
Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0003096

pdf ico